Assessor's Parcel Number
071-0-260-185
Address
W MAIN ST
Zoning
T5.1
Neighborhood
Unknown
Lot Size (Land Area)
11,804 sq ft
Overlay Districts
Coastal ZoneDowntown Parking
Planning History
1 decision on record
Property Details
2025 Assessor RollOwner
MISSION PLAZA CENTER LLC
3033 5TH AV STE 225, SAN DIEGO CA, 92103
Property Use
FAST-FOOD OR SHORT ORDER
Code: 5812Parcel Size
0.27 acres
Land Value
$403,134
Improvement Value
$33,415
Total Assessed
$436,549