Assessor's Parcel Number
075-0-032-210
Address
2171 E THOMPSON BL
Lot Size (Land Area)
11,761 sq ft
Planning History
1 decision on record
Property Details
2025 Assessor RollOwner
2191 E THOMPSON BLVD LLC
3800 MARKET ST #J, VENTURA CA, 93003
Property Use
VACANT COMMERCIAL LAND TO 5 ACRES
Code: 5011Parcel Size
0.27 acres
Year Built
1950
Land Value
$384,344
Improvement Value
$52,706
Total Assessed
$437,050